Teden otroka v enoti Panorama

»Zakaji in zatoji« so bili v letošnjem letu vodilo ob tednu otroka. Tako smo strokovni delavci enote Panorama, v dopoldanskem času, pripravili za otroke dejavnosti, kjer smo prebujali otroško radovednost, zanimanja, njihovo ustvarjalnost. 5.10.2023 pa smo pripravili popoldansko, jesensko srečanje  za starše in otroke. Ob prihodu je starše in otroke pozdravil plakat, ki jih je usmerjal v novo gibalno dogodivščino – pajkovo mrežo. Ko so se prebili skoznjo, jih je vodil plakat k ustvarjanju košaric, vrečk, tulcev za kostanj. Najmlajši otroci in njihovi starši so lahko razvijali svojo radovednost in izzive z jesenskimi plodovi. Za nagrado pa so se lahko vsi posladkali s pečenim kostanjem ter sokom. Srečanje je potekalo v prijetnem in sproščenem vzdušju, ob zaključku srečanja pa so domov odhajali nasmejani obrazi. MALI IN VELIKI IZ ENOTE PANORAMA