Meseca maja smo se odpravili na obisk k našemu Maiu in Mii domov, saj sta nam povedala, da imajo doma kar nekaj živali. Zjutraj smo se najprej okrepčali z zajtrkom, nato pa hitro obuli čevlje in se podali na avtobus. Oh, kako smo uživali na avtobusu. Med vožnjo smo veselo klepetali in opazovali okolico. Ko […]










