TEDEN OTROKA V ENOTI PANORAMA

Letošnje vodilo ob tednu otroka je bilo »skupaj se imamo dobro«. Za kar smo poskrbele tudi vse strokovne delavke enote Panorama, kot tudi otroci. Tekom tedna, v dopoldanskem času, so se odvijale različne dejavnosti, katere smo izvajale strokovne delavke v svojih oddelkih. Skupaj pa smo pripravile tudi popoldansko jesensko srečanje za starše in otroke. Ker nam je jesen nasula toliko zdravega in sladkega kostanja, starši in otroci pa so ga pridno prinašali v vrtec, smo se združili oddelki Marjetice, Levčki, Želvice in Rožice ter pripravili srečanje, kjer smo za vse prisotne pripravile delavnice. Otroci so imeli na voljo testo, s katerim so gnetli, oblikovali, ga krasili z koruzo, fižolčki, želodom…, potekala je tudi delavnica izdelave malih papirnatih košaric za pečeni kostanj, ves čas pa so imeli otroci možnost plesa in rajanja ob glasbi. Celotno srečanje je potekala peka kostanja, prijeten vonj pa se je širil po travnatem igrišču enote, kjer smo srečanje tudi izvedli. Srečanje je potekalo v prijetnem in sproščenem vzdušju, ob zaključku srečanja pa so domov odhajali nasmejani obrazi.

Zapis pripravile strokovne delavke enota Panorama / vrtec Ciciban Sevnica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost