Pust pri Gumbkih in Čebelicah

Mali in veliki iz vhoda Pika Nogavička smo si na pustni torek privoščili pravo zabavo. Če je kdo bil zaspan, smo ga definitivno zbudili, kdor je bil slabe volje, smo mu pričarali nasmeh na usta. Privoščili smo si norčavi dan. Sprehodili smo se po vrtcu, obiskali vse zaposlene, odganjali zimo in tudi vse viruse, še posebej covid. Po malici smo se odpravili na obisk k našim babicam in dedkom pred Dom upokojencev. Pričakali so nas na terasi in bili obiska zelo veseli. Izza ograje so jim mahali Spider-mani, Pike Nogavičke, različne princeske, kraljične in tudi kar nekaj simpatičnih mišk. Zapeli smo jim pesmico, ropotali s kraguljčki, piskali v piščali, oni pa so nas obdarili z bonboni. Pot smo nadaljevali po Sevnici, kjer so se ljudje ustavljali in nas pozdravljali, fotografirali. Marsikdo je izjavil: »Končno nekaj veselega, zabavnega. »

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost