Tedenski pomenki o raznojezičnosti

Vrtec Ciciban Sevnica, 2. november 2021

Tedenski pomenki o raznojezičnosti

 (Weekly discussions on pluri-multilingualism)

Vabimo na srečanje tedenskih pomenkov projekta

”Jeziki štejejo – Language matter”,

ki bo jutri, 16. 11. 2021, ob 18. uri na platformi Zoom.

Na srečanju bomo gostili dr. Judit Kormos z Univerze v Lancastru (Velika Britanija). Predavanje bo v angleščini, naslov tokratne teme je Vpliv lastnosti aktivnosti, administrativnih okoliščin ter individualnih razlik med mlajšimi učenci na njihovo uspešnost na testu bralne pismenosti (angl. The Impact of Task Characteristics, Administration Conditions and Individual Differences on Young Learners’ Reading Test Performance). 

Dogodek bo potekal v 2 delih. Prvi del, ki bo trajal 45-60 minut, bo namenjen predstavitvi predavatelja, drugi del, ki bo trajal 20-30 minut, pa bo namenjen vprašanjem gledalk in gledalcev oziroma diskusiji na temi predavanja.  

Za lažje dostopanje do pomenkov ponovno posredujemo povezavo:  

https://uni-lj-si.zoom.us/j/99895328463

Meeting ID: 998 9532 8463 

Vabljeni!

Petra Trlep, vzgojiteljica

Koordinatorka projekta JeŠT, za Vrtec Ciciban Sevnica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost