SPOŠTOVANI OTROCI, SPOŠTOVANI STARŠI

Prvi september. Za mnoge konec počitnic za druge pa tudi nov začetek. Danes se je naši vrtčevski skupnosti pridružilo 108 novih otrok in njihovih staršev. Dobrodošli! Veseli smo vas, veseli smo novih zgodb in novih ciljev. Zavedamo se, da bo potrebno vlagati v medsebojno zaupanje od prvega dne dalje in ne le v besedah, pač pa v dejanjih. Imamo znanje, imamo pogoje, potrebujemo pa vas, dragi starši, da bomo skupaj naredili, kar je za naše otroke najbolje. Vsi si želimo, da bi bili v prvi vrsti zdravi in varni, potem pa opremljeni z znanjem, z razvitimi sposobnostmi in spretnostmi na njihovi poti k samostojnosti. Skupaj to zmoremo in niti ni tako težko, če znamo biti dober zgled. Verjamem, da bomo odrasli znali ustvariti pogoje, v katerih se bomo vsi dobro počutili. Dragi otroci, oder je vaš!

Naj vam zaželim vse dobro, zvedavo, zdravo in uspešno šolsko leto.

ravnateljica Tanja Sorčan

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost