CICIBANOV VRTILJAK

Zavrteli smo naš Cicibanov vrtiljak. 10.10.2019 smo za naše otroke in njihove družine pripravili uro in pol pestrega dogajanja in kvalitetnega druženja. Pripravili smo delavnice joge, v sodelovanju z gospo Sabino Ribič smo ponudili spoznavanje nemškega jezika, svoje sodelovanje je tudi tokrat ponudi gospod Goran Brečko in otrokom pripravil poligon, v ustvarjalnih delavnicah smo si izdelali vetrnice. Zdravstveni dom Sevnica je v svojem kotičku poskrbel za zobno preventivo in še in še. Letos smo prvič pripravili Cici bolšji sejm. Vsem, ki ste donirali otroške stvari se najlepše zahvaljujemo. Veliko stvari je našlo nov dom in nove lastnike.

Na Cicibanovem vrtiljaku smo s prostovoljnimi prispevki skupaj zbrali 1168,08 EUR za Sklad Vrtca Ciciban Sevnica.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost