Obisk varstveno delovnega centra Sevnica

 Obiskali smo varstveno delovni center Sevnica

V enoti Sevnica, ki izvaja storitev varstva, vodenja in zaposlitve pod posebnimi pogoji so po tri letnem premoru spet izvedli dneve odprtih vrat.

Varovanci centra se  vključujejo v širše socialno okolje ter sodelujejo v okviru kulturnih, športnih in izobraževalnih dejavnostih ter dogajanj, ki so del njihovega vsakdana in s katerimi želijo dvigniti kakovost življenja njihovih uporabnic in uporabnikov.

Zato smo se v enoti Palčki, skupina Muce, Srčki in razvojni oddelek Miške odzvali  vabilu na dneve odprtih vrat. Pod vodstvom mentorjev so pripravili prisrčen program – glasbeno pravljico. Naši otroci so bili navdušeni saj  so program  popestrili z rekviziti,  plesom, kostumi, raznoliko glasbo.

Ob koncu programa smo se jim zahvalili z majhno pozornostjo, zapeli smo skupaj pesem,Mi se imamo radi in naredili fotografijo za spomin.

Doroteja Koroša, dipl. vzgojiteljica