Čarobni obisk gradu

Čas druženja, čas lepih želja, otroškega navdušenja in pričakovanja. Veseli december je v vrtcu v polnem zamahu. Del vsebin, ki so v tem času aktualne je še bolj kot navadno povezan z družino. V sklopu teh dejavnosti so zaposleni Vrtca Ciciban Sevnica pripravili vse potrebno za poseben, praznični večer, Čarobni obisk gradu, kot ga poimenujemo. Letos smo se srečali že 15. zapovrstjo. Javni zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Sevnica (KŠTM) je za nas, kot vsako leto odprl vrata sevniškega gradu, na katerem smo gostili 480 obiskovalcev, naših otrok in njihovih družin. Zbrali smo 1185 evrov prostovoljnih prispevkov in zahvaljujemo se vsem, ki sodelujete v življenju našega, sevniškega vrtca, za vsak obisk in vsak prispevek. Dajete nam občutek, da smo del skupnosti, ki vlaga v otroke, ki skupaj skrbi zanje in oblikuje okolje, ki jim ga bomo predali za prihodnost. In v imenu te skupnosti nas je obiskal tudi sevniški župan, ki je otrokom in njihovim staršem voščil sreče v novem letu in seveda lep večer na čarobnem gradu.