BOŽIČEK V VRTCU

Tudi letos nas je v prazničnem času, polnem pričakovanj in lepih želja, obiskal Božiček s svojim spremstvom in nas vse razveselil.

Božiček je obiskal prav vse otroke v vrtcu, ki  so ga že težko pričakovali, saj je svoj prihod najavil že na »Čarobnem obisku gradu«. Razlogov in priložnosti  za lepo pesem je pri nas vedno dovolj, tokrat pa so bili otroški glasovi še posebno radostni in ubrani, saj jih je poslušal sam Božiček, ki je imel v naročju kup daril. Letos je izbral darila, s katerimi  otroci razvijajo ustvarjalnost ter knjige, ki jih popeljejo v svet domišljije.

Dragi Božiček, za obisk, lepe želje in darila se ti najlepše zahvaljujemo, zahvaljujemo pa se tudi Občini Sevnica, ki je tudi letos prispevala sredstva za nakup daril.

Lepi trenutki naj se nadaljujejo tudi v letu, ki prihaja. Vse dobro!

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost