Obisk knjižnice in ogled razstave o pticah (skupina Murenčki) – 6. 12. 2021

V petek smo imeli v vrtcu prav poseben dan. Očka našega dečka Vitana Leva, ki obiskuje skupino Murenčkov, nas je povabil na razstavo slik o pticah, katere je sam fotografiral. Vsi navdušeni smo se po zajtrku hitro uredili in odšli do knjižnice Sevnica, kjer so bile razstavljene slike. Ker smo hodili zelo hitro, smo imeli veliko časa, zato smo si ogledali še knjižnico Sevnica. Prebrali smo knjigo z naslovom Snežaki imajo najrajše zimo. Ker že dolgo nismo bili v knjižnici, smo se še sprehodili med knjižnimi policami, ogledovali knjige in se malo poigrali.

Po stopnicah smo se odpravili v drugo nadstropje, kjer so bile razstavljene fotografije. Očka nam je vsako fotografijo predstavil, opisal ptice, kako se imenujejo, kje živijo, … Otroci so z zanimanjem poslušali in zastavili veliko vprašanj. Fotografu smo v zahvalo namenili velik aplavz in risbo, ki so jo narisali otroci iz skupine.

Prijeten obisk knjižnice in ogled fotografij o pticah nam je ostal v prijetnem spominu in zagotovo ga še kdaj ponovimo.

Več si lahko ogledate v fotogaleriji. Simona Mohar, vzgojiteljica

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost