Z ŽOGO SKOZI SEPTEMBRSKE DNI- ODDELEK SRČKI

 

V oddelku Srčki smo že veselo in pogumno zakorakali v novo šolsko leto. Razveselili smo se novih deklic, ki se bodo z nami igrale šolskem letu. V razigranih dopoldnevih smo se igrali z nekonstruiranim materialom- zamaški, škatlami, tulci…, ustvarjali in se zabavali. Veliko časa smo posvetili knjigi Rdeča žoga, ob kateri smo se pogovarjali in opisovali ilustracije. Ob tem pa smo se naučili še novo pesmico Rdeča žoga. Z žogami smo izvajali različne dejavnosti- se razgibavali, sproščali, razvijali spretnosti igre z žogami in ob igri spoznavali barve. Po barvi smo razvrščali zamaške, obroče in predmete v igralnici, jih vtikali v tulce različnih velikosti, razvrščali pisane žoge v škatlo po barvi, prirejali rdečo žogo k rdečemu obroču in igrali didaktične igre na temo barve.

Prvi mesec novih spoznanj je za nami in že se veselimo prihajajočih pisanih jesenskih dni.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost